Wine bar, restaurant & shop, Betlémská 9, Praha 1, UT–SO OD 16:30 +420 222 232 086 (Neslouží k rezervacím)

TONO STANO - OFFSET - WHITE SHADOW

Ve středu 10.6.2015 se v pražské restauraci RED Pif uskutečnila vernisáž výstavy fotografií známého fotografa Tona Stana s názvem OFFSET.

Jedním z vystavovaných děl je i fotografie použitá na etiketě unikátního vína White Shadow z Nového vinařství Marka Špalka, vinaře pocházejícího ze známého vinařského rodu, jehož veřejnost zná především kvůli netradičnímu, až provokativnímu přístupu k pěstování i výrobě vína. Rulandské šedé White Shadow v RED Pifu společně pokřtili majitel restaurace Milan Bartoš, Tono Stano a Marek Špalek.

„S Milanem Bartošem se znám dlouho. Celé to vzniklo tak, že jsme se spolu dlouze bavili nejen o víně a mně to najednou celé ideálně pasovalo právě do RED Pifu,“ vysvětluje výběr místa pro svou výstavu fotograf Tono Stano. Vernisáž současně zahájila exkluzivní prodej série limitovaných sběratelských edicí velkoplošných plakátů OFFSET, jedná se o 10 fotografií Tona Stana, z nichž jde do prodeje OFFSET I a OFFSET II, prozatím je lze zakoupit pouze v restauraci a vinném baru RED Pif.