Wine bar, restaurant & shop, Betlémská 9, Praha 1, UT–SO OD 16:30 +420 222 232 086 (Neslouží k rezervacím)

RED Pif obsadí během festivalu Grandhotel Pupp #Pupppunk

Pupp se během letošního mezinárodního filmového festivalu změní v #Pupppunk. Kuchařský tým Grandhotelu posílí Stýf Senewiratne z legendárního winebaru a restaurantu RED Pif.

V Grandrestaurantu vás čeká exkluzivní fine dining menu, kde najdete tempury z ekvádorských krevet dochucené limetkou, zázvorem, ananasem a kokosem, jahodové gaspacho nebo jehněčí hřebínek s datlemi, kuskusem, lilkem a tuřínem. V Malé Dvoraně také fantastická fresh jídla inspirovaná Asií.

 

Navíc letos poprvé vaříme pro všechny návštěvníky festivalu pod širým nebem. Už teď se můžete těšit na lehký pikantní tataráček z lososa s pažitkou, salátkem a nori řasou nebo dezert z manga, jogurtu a limety, zakapaný olivovým olejem. A protože je pro nás vedle chuti důležitý i design jídla, budeme vám je venku servírovat na porcelánových miskách značky Thun.

 

A váš smoking nejlépe doplní nachlazená lahev bubbles vína v ruce, kterou speciálně pro #Pupppunk namíchal Luboš Oulehla z Vinařství Trpělka & Oulehla s Milanem Bartošem z RED Pifu. Stačí, když se stavíte v našem retro wine busíku Citroën.